Praca

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

1) Blacharz samochodowy:

Zakres obowiązków:

  • Demontaż i montaż karoserii,
  • Naprawa uszkodzeń karoserii samochodowych,
  • Wymiana elementów; szlifowanie, montowanie i szpachlowanie blachy,
  • Wymiana szyb.

Zapraszamy do składania ofert również Pomocników blacharzy oraz zespołów Blacharz i Pomocnik blacharza.

2) Mechanik samochodowy:

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Min. 2-3 lata doświadczenia w Autoryzowanym Serwisie na stanowisku mechanik samochodowy
  • Szeroka wiedza z zakresu diagnostyki i napraw pojazdów
  • Umiejętności korzystania z dokumentacji technicznej
  • Zorientowanie na standardy pracy wymagane przez Importera oraz nastawienie na ich realizację

3) Doradca serwisowy w dziale mechanicznym:

 Główne zadania:

  • obsługa klientów serwisu
  • sporządzanie i realizacja zleceń: prowadzenie dokumentacji zlecenia, konsultacje z warsztatem, sporządzanie kosztorysów, prowadzenie uzgodnień z klientami, obsługa systemów i aplikacji serwisowych
  • dbałość o poprawne prowadzenie dokumentacji oraz przestrzeganie procedur wymaganych przez Importera

4) Pracownik myjni samochodowej:

Wymagania:

  • prawo jazdy kat B
  •  pasja do motoryzacji
  • wiedza i doświadczenie mile widziane
  • rzetelność, uczciwość i dobra organizacja pracy.

PRACODAWCA OFERUJE:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Dużą samodzielność oraz odpowiedzialność w realizacji zadań
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy
  • Udział w szkoleniach – możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego dzięki szkoleniom organizowanym przez Renault Polska

Przyjdź do nas lub skontaktuj się z nami drogą mailową: praca@autodrap.pl